כתיבת תוכן לחנויות ווירטואליות

תוכן שמוכר אונליין

כתיבת תוכן לחנויות ווירטואליות

תוכן שמוכר אונליין

עם נתונים אי אפשר להתווכח. הגולשים הישראלים אוהבים לקנות און-ליין וכל הסכרים נפרצו בתקופת הקורונה. נכון להיום מדובר על סכום שנתי של יותר מ-11 מיליארד שקלים ועלייה עקבית של יותר מ-10% בכל שנה.  

יזמים מקומיים רבים מזהים את הפוטנציאל האדיר של הסחר המקוון ורוצים להקים חנות ווירטואלית, ואליהם מצטרפים גם שחקנים וותיקים שכבר פועלים במרחב המקוון ומגבירים קצב. אז אם גם אצלכם ניצת החלום לפתוח חנות און-ליין (לעסק קיים או חדש) סביר להניח שאתם מבינים את החשיבות שיש לתכנים שתפרסמו באתר. 

כתיבת תוכן לחנות ווירטואלית צריכה למלא מספר תפקידים והשפעתו על הצלחת העסק רבה. הוא חייב לתפקד כאיש מכירות מול הגולשים (ברמת 24/7) ובמקביל לעבוד כמצפן עבור מנועי החיפוש. בחברת תוכן בוטיק אנו עומדים לצד חנויות ווירטואליות עם מגוון שירותים של כתיבת תוכן איכותי לאתרי סחר מקוונים. במסגרת שירותינו, תוכן בוטיק מספקת לכם:

  • כתיבת עמוד אודות, תקנונים משפטיים, דף בית, עמודי קטגוריות ועוד.
  • כתיבת תיאור מק”טים על פי כל הסטנדרטים המחמירים ביותר של כתיבת תיאור מוצר בחנות ווירטואלית.
  • כתיבת מדריכים מקצועיים לשיפור האמינות של המותג ולשדרוג חוויית הגלישה בחנות.
  • כתיבת ניוזלטר ומיילים שיווקיים למועדון לקוחות.
  • קופירייטינג למבצעים, באנרים ומכירות מיוחדות.
  • בלוג למקסום הנוכחות הווירטואלית.

כתיבת תוכן לחנות ווירטואלית – המכירה מתחילה במילים הנכונות

חנות ווירטואלית, בניגוד לאתר תדמית או פורטל, מצפה מהגולשים שלא רק יתרשמו ממוצריה אלא מבקשת מהם לשלוף בפועל את אמצעי התשלום ולבצע רכישה. על כן, כתיבת תוכן לחנות ווירטואלית חייבת לשדר מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. 

תכנים שיווקיים מדי עלולים להיפסל על הסף, תכנים ברמה נמוכה עלולים לשדר חוסר אמינות, ומוצרים ללא תוכן אינם מעודדים את הרכישה. תוכן בוטיק, בתור חברה אשר מכירה היטב את עולם הסחר הווירטואלי בישראל, תדע כיצד לספק לכם פתרונות מותאמים אישית.

כתיבת תוכן לחנות ווירטואלית מתבצעת אצלנו במקצועיות ועל פי סטנדרטים בלתי מתפשרים. אנו עומדים לצד הלקוח לא רק בכתיבת תוכן שיווקי לעמודים הראשיים, אלא מסייעים למקסם את עוצמתה של החנות עם מדריכים מפורטים, עמודי שאלות-תשובות, ידיעות חדשותיות רלבנטיות, הודעות לעיתונות, מאמרי איכות ועוד. 

אנו עובדים מול חנויות ווירטואליות בענפים רבים, ובין לקוחותינו אתרי אינטרנט בתחומים כגון אופנה, תיירות, טכנולוגיה, מחשבים, עיצוב, מזון, רפואה, הגברה, מוצרי חשמל, ביטוח ועוד.

הטקסטים של תוכן בוטיק יהפכו את החנות שלכם לשחקן חזק ברשת ובעולם שבו התחרות במסחר הווירטואלי עושה חסד רק עם הטובים ביותר, אין שום מקום לפשרות. הדברים נכונים הן עבור כתיבת תוכן לחנות ווירטואלית שעומדת מאחורי חנות פיסית, והן בנוגע לחנויות אשר פעילות רק במרחב המקוון. 

קל להבין את זה אם חושבים על התוכן מנקודת מבטו של הגולש-הקונה. החנות תהפוך להצלחה מסחררת אם התכנים באתר יספקו לו את מלוא המידע הדרוש ואם הם יצליחו למצוא את דרכם אל תוצאות מנועי החיפוש. רוצים לדעת עוד? דברו אתנו.

אפשר עוד?