כתיבת תוכן בנושאי איכות סביבה

תוכן ירוק וטוב

כתיבת תוכן איכות סביבה

כתיבה שיווקית ירוקה

תוכן בוטיק עובדת מזה כ-15 שנה עם שורה של גופים סביבתיים ומייצרת תוכן מדויק, ירוק, איכותי, מקצועי ומוקפד. השירותים ניתנים לעסקים ועמותות בכל הגדלים. החל מיועץ איכות סביבה מתחיל ועד לחברות הנסחרות בבורסה.

כתיבת תוכן סביבתי דורשת היכרות מעמיקה עם תחומי פעילות שמתפתחים תדיר ונמצאים כל הזמן בתנועה – אנרגיה סולארית, אנרגיית רוח, גז טבעי, פינוי וטיפול בפסולת, אדריכלות ירוקה, בנייה ירוקה, תחבורה חשמלית ועוד. הנה כמה מהמותגים והעסקים שעבדו/שעובדים איתנו:

בחברת תוכן בוטיק אנו שמחים לקחת חלק בפרויקטים של כתיבת תוכן בתחום הגנת הסביבה וזאת מן הטעם הפשוט שאנו מאמינים בכך שהטקסטים הללו הם מעבר לפרנסה. העיסוק בסוגיות הסביבתיות, גם כשהוא נעשה מתוך אינטרסים עסקיים, מבורך בעיננו. מתוך התפיסה הזו אנו לוקחים את הפרויקט בשיא הרצינות ושואפים שהוא לא רק יהיה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח אלא גם יגשים את מטרותיו מול לקוחות הקצה. 

אנחנו מאמינים שכל כתיבה שיווקית בנושאים סביבתיים צריך להלך על הקו הדק שבין הפרקטי לאידיאולוגי. הלקוחות והעוסקים בתחום נמצאים בנקודות שונות על הסקאלה הזו והתוכן צריך לדעת לגעת בכולם. למשל, כשאנחנו כותבים תוכן לחברה העוסקת בפאנלים סולאריים, ברור לנו שהלקוחות הרלבנטיים רוצים פתרון כלכלי מעבר לעניין הסביבתי שיכול להיות שהוא גם לא השיקול המרכזי. 

תוכן סביבתי בנושאים טכניים

כתיבה שיווקית בנושאים סביבתיים עוסקת רבות בנקודות טכניות. פאנלים סולאריים, גז טבעי או עמדות טעינה לרכיבה חשמליים - הטקסט תמיד שזורים בנושאים "טכניים" שחשוב לדייק בהם. תהליך העבודה של תוכן בוטיק, המבוסס על פגישות פרונטליות מול נציגי העסק/החברה, מגשר על הפערים הללו ומניב מוצר סופי מושלם.

איך זה עובד? פשוט מאד. לאחר פנייתכם נציג לכם דוגמאות כתיבה קונקרטיות של טקסטים בתחום הגנת הסביבה. ברוב המקרים, בזכות למעלה מ-15 שנות ניסיון וקילומטרז' מול מאות לקוחות ישירים ועקיפים, תוכלו להתרשם מדוגמאות כתיבה ממש מהתחום שבו אתם עוסקים. 

בשלב הבא נתאם פגישה/פגישות בין כותב התוכן לנציגים מטעמכם שבמהלכה/ן נקבל את המידע הרלבנטי שיש להתייחס אליו. כותב התוכן יתמלל את השיחה, יזקק ממנה את הנקודות החשובות, יצליב את המידע מול מחקר באינטרנט באתרי מתחרים ויפיק טקסט מהודק ואיכותי. במידה שהתוכן דורש גם עיצוב (למשל, מצגת או ברושור), נכניס כבר בשלבים המוקדמים גם את העיצוב הגרפי שיספק את האספקט שלו. 

0
למעלה מ-600 לקוחות ישירים ועקיפים
0
כ-15 שנות ניסיון
0
יותר מ-350 אתרי אינטרנט
% 0
99% שביעות רצון

הניסיון הרב שצברנו מול עסקים וארגונים סביבתיים הוא השקט הנפשי שלכם. ההתקשרות עם תוכן בוטיק מבטיחה לכם שאתם בידיים טובות. חברות סטראט-אפ העוסקות בתחום מקבלות אצלנו גם מענה של הכנת תוכן שיווקי לשלבי הגיוס השונים (כולל תרגום מקצועי ואפקטיבי של אתרי אינטרנט, מצגות, ברושורים, מיילים שיווקיים ועוד).