כתיבת תוכן לחברות יצרניות

תעשייה שעובדת באינטרנט

כתיבת תוכן לחברות ייצור, הנדסה ופיתוח

תעשייה שעובדת באינטרנט

תוכן בוטיק מספקת שירותים איכותיים ביותר של כתיבת תוכן לחברות ייצור, הנדסה ופיתוח. אנחנו נשענים על כ-15 שנות ניסיון ובעלי קילומטרז' עצום של ביקור במפעלים, קווי ייצור וחברות בגדלים שונים. 

השירות ניתן לכל לקוח ובכל סדר גודל. החל ממהנדס צעיר בתחילת דרכו שמציע שירותי תכן מכני במיקור חוץ ועד למפעלים המפעילים קווי ייצור עצומים ברמה של 24/7 (בארץ ובחו"ל). אנחנו מספקים כתיבת תוכן מעולה גם לתעשייה מסורתית, מעורבת-מסורתית, מעורבת-עילית ותעשיית עילית. הנה כמה מהמותגים שעובדים/שעובדים איתנו:

כתיבת תוכן לחברות יצרניות צריכה לספק מענה לשורה של פרמטרים המעניינים את הלקוח. תוכן בוטיק תבקר במפעל/בסדנא, תעבוד מולכם צמוד ותפיק תוכן בנוי לתלפיות. אנחנו מסייעים עם כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, כתבות שיווקיות, מאמרים מקצועיים, עיצוב וכתיבת מצגות, עיצוב וכתיבת קטלוגים וברושורים, תיאורי מוצרים, תיאורי פרויקטים, כתיבה טכנית, פוסטים לרשתות חברתיות, ניוזלטרים, מיילים שיווקיים ועוד. 

נקודת האיזון בין כתיבה שיווקית לתוכן המקצועי

אחד האתגרים בכתיבת תוכן מקצועית לחברות ייצור והנדסה טמון במציאת נקודת האיזון העדינה והחמקמקה שבין התוכן השיווקי למלל המקצועי. אם הטקסטים יהיו "מקצועיים מדי" הם עלולים ליצור אדישות מצד הלקוח ונטישה של התוכן. תכנים "רכים מדי" יכולים כמובן לייצר אפקט הפוך ולייצר תחושה של "חוסר רצינות וחוסר מקצועיות". 

הנתיב הנכון הוא כמובן באמצע. המיקום המדויק שלכם על הסקאלה נקבע הן לפי סוג העבודה והן לפי קהלי היעד. בעניין זה חשוב להדגיש כי ייתכן בהחלט שיהיו לאותו המפעל/היצרן מספר קהלים. למשל, כתיבת תוכן אחת שפונה ללקוחות קצה בתחילת דרכם שרוצים לייצר אבטיפוס לבירור היתכנות ראשונית ומלל אחר לחלוטין שמיועד לחברות גדולות שמחפשות פתרון של סדרות ייצור שלמות. 

מפעלים שונים, צרכים שונים

ענף התעשייה המסורתית בישראל הוא חלק דרמטי וחשוב במשק המקומי. מדובר כמובן בשם כולל לשורה ארוכה של תעשיות אשר כל אחת מהן היא עולם ומלואו. תוכן בוטיק מספקת לכך מעטפת שלמה ואנחנו כותבים לכולם:

  • פלסטיק ומתכות. 
  • ייצור נייר, ייצור מוצרי נייר. 
  • טקסטיל והלבשה. 
  • מזון, טבק ומשקאות. 
  • ייצור ועיבוד מוצרי עור. 
  • ייצור ועיבוד מוצרי עץ (כולל קש, קליעה ושעם). 
  • הדפסת חומרים תקשורתיים מוקלטים. 
  • חברות ריהוט. 
  • ועוד. 

כתיבת תוכן לחברות יצרניות איננה כמובן מקשה אחת. תוכן שיווקי לחברת ייצור הפועלת בישראל בלבד יהיה שונה באופן דרמטי מהתוכן שנכתוב לחברה שמרבית (או כל) פעילותה נמצא הרחק במזרח. תוכן בוטיק מסייעת פעמים רבות ליצרנים לתאר לא רק את תהליך העבודה בפועל אלא גם לשקף את שיטות העבודה בארץ ובחו"ל. 

איך תדעו אם אנחנו מתאימים לכם? פשוט, צרו עמנו קשר ותקבלו במהירות דוגמאות כתיבה קונקרטיות. עם וותק של כ-15 שנה ועבודה מול שורה ארוכה של שחקנים בגדלים שונים, יש לנו דוגמאות בשבילכם שידברו בעד עצמן. כמובן שנשמח גם להיפגש ולהציג את כותב התוכן ושיטת העבודה בהתאם לצרכים שלכם. 

 

בקרת איכות עד לקצה

אחד הנושאים החשובים ביותר בייצור הוא בקרת איכות ועמידה בתקנים. בעניין זה תוכן בוטיק לא מתפשרת על קלה כחמורה והתכנים מנוסחים בהתאם. כך גם אנחנו פועלים בכתיבת התוכן ודואגים שהלקוח יהיה מרוצה עד למילה האחרונה.

רבים שואלים אותנו, בצדק, איך נוכל להתמודד עם כתיבה שיווקית כנושאים כל-כך מקצועיים וטכניים. התשובה היא שאנחנו מנהלים את הכתיבה בצמוד אליכם כולל בימי כתיבה מרוכזים. התהליך מתחיל בדרך כלל עם סיור במפעל והתרשמות בלתי אמצעית מקווי הייצור. בד"כ נישאר במקום, נבצע את הכתיבה ונאשר אותה בתום היום על ידי קריאה פרונטלית. תהליך העבודה הזה מעניק לכם שקיט נפשי ואנחנו מאמינים בו  

0
למעלה מ-600 לקוחות ישירים ועקיפים
0
כ-15 שנות ניסיון
0
יותר מ-350 אתרי אינטרנט
% 0
99% שביעות רצון