כתיבת תוכן לפיננסים

כתיבה שיווקית עם תשואה

כתיבת תוכן לפיננסים

כתיבה שיווקית עם תשואה

תוכן בוטיק מספקת מזה כ-15 שנה שירותים איכותיים של כתיבת תוכן פיננסי הכוללים כתיבה שיווקית עם תשואה נהדרת שלוקחת גם נושאים מורכבים ומפשטת אותם לקהלי היעד הרלבנטיים. אנחנו עובדים עם כולם. החל מיועצי השקעות או יועצי משכנתאות בתחילת דרכם וכלה במשרדי פמילי אופיס יוקרתיים או פירמות מהגדולות במשק בענפי הביטוח, הפיננסים וההשקעות. 

הניסיון שצברנו בתחום הפיננסי נשען על מאות תכנים מסוגים שונים ובאפיקים מגוונים – השקעות, קופות גמל, משכתנאות, תכנון פנסיוני, קרנות גידור, קרנות נדל"ן, מוצרי ביטוח, ביקורת, מיסוי ועוד. הנה כמה מהמותגים שעבדו ועובדים איתנו:

תהליך העבודה המקצועי שלנו שמבוסס על פגישות פרונטליות מול הלקוח ונציגים מטעמו, ולעתים אף על ימי כתיבה מרוכזים ממשרדי החברה המזמינה, מאפשר לנו לייצר כתיבת תוכן פיננסי בסטנדרטים בלתי מתפשרים. הוסיפו לכך את הניסיון העשיר שצברנו והשליטה הגבוהה במושגים המקצועיים, והרי לפניכם כתיבה שיווקית שתהיה תמיד Value for Money. 

התהליך מתחיל עם פגישה ראשונית לאפיון המטרות של הלקוח. למשל, ייעוץ משכנתאות לזוגות צעירים, ליווי לקוחות "בעלי אמצעים" עם תכנון פיננסי הכולל השקעות אלטרנטיביות או תוכן עדכני בניוזלטר לקהל יעד מקצועי מהתחום. 

לאחר האפיון הראשוני נתכנס לעבודה על פי הפרויקט הרלבנטי (כתבה, מאמר, אתר אינטרנט, פולדר לפגישות, מצגת וכו'). נגדיר את לוחות הזמנים והפגישות הדרושות ונייצר כתיבה שיווקית לפיננסים שמגלמת ערך אמיתי. גם ללקוח שמזמין את התוכן וגם – חשוב מכך – ללקוח שאמור לקבל ממנו את השירות. 

ברוב המקרים השירות כולל גם מעטפת של ייעוץ תוכן מבחינת כותרות, מבנה, היררכיה וכדומה. הניסיון שצברנו עומד לרשותכם והתוצאה תהיה בהתאם. מקימים אתר אינטרנט לייעוץ משכנתאות? נסייע לכם בקביעת העמודים השונים. מפיקים פולדר שיווקי לתכנון פיננסי המיועד לבעלי 8 מיליון שקלים ומעלה? נעזור בבניית ההיררכיה של המוצר הסופי

תמיד שומרים על עדכנות

עולם הפיננסים משתנה בקצב מסחרר וחשוב לשים לכך לב בכל כתיבה שיווקית בנושאים כלכליים. למשל, לא להצמד לתאריכים אלא לתהליכים, לדעת לסייג את הדברים בעדינות, ולהשאיר תמיד פתח לשינוי. רק כך כתיבת תוכן פיננסי תוכל להיות גם רלבנטית וגם לעמוד במבחן הזמן.

האינטרנט התפתח מאד מבחינת תוכן שיווקי בנושאים פיננסים. הן משום שיותר ויותר ישראלים מבקשים להרחיב את ידיעתם בנושא והן משום שישנה תחרות גבוהה בין השחקנים השונים. קהל היעד הוא אפוא הרבה יותר מגוון וכך גם המסרים הרלבנטיים. כתיבה שיווקית בנושאים כלכליים פונה גם להדיוט וגם למשקיע המתוחכם והחוכמה היא לדעת "לאזן בין הקטבים". כלומר, לשמור על הבאלאנס הנכון בין המקצועי והשיווקי. 

כתיבת תוכן פיננסי במנעד רחב

תוכן בוטיק מספקת כתיבת תוכן פיננסי למנעד רחב של לקוחות ואנחנו עובדים גם און-ליין וגם אוף-ליין. השירות מתבסס אך ורק על חומרים ממקורות מוסמכים ואין כאן שכתוב של תוכן שלא ניתן לזהות את האסמכתאות מאחוריו. לעתים קרובות לא נתפשר ונשען אך ורק על חקיקה, פסיקה, פוליסות, מזכרים רשמיים, חוזי מנכ"ל, פרסומים ממשלתיים וציבוריים, דוחות כספיים וכדומה. השירותים שלנו כוללים, בין השאר:

  • כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט. 
  • כתבות פיננסיות מקצועיות. 
  • כתבות שיווקיות. 
  • ניוזלטרים ודיוור אלקטרוני. 
  • עיצוב וכתיבת מצגות פיננסיות. 
  • עיצוב וכתיבת ברושורים ופולדרים. 
  • תוכן פיננסי פנים-ארגוני. 
  • אפיון אתרי אינטרנט פיננסים. 
  • סקירת פסיקה פיננסית. 
  • תסריטים לסרטונים.