כתיבה ועיצוב קטלוגים וברושורים

תוכן שיווקי אפקטיבי

כתיבה ועיצוב קטלוגים וברושורים

תוכן שיווקי אפקטיבי

תוכן בוטיק מציעה לכם שירותים איכותיים ויצירתיים של כתיבה ועיצוב של קטלוגים, פולדרים שיווקיים וברושורים מסחריים. היתרון שלנו טמון לא רק בכ-15 שנות ניסיון אלא בשילוב המנצח שבין עיצוב וקופירייטינג תחת קורת גג אחת. 

התוצאה – מושלמת. אנחנו מעצבים וכותבים פולדרים שיווקיים וקטלוגים עסקיים שמציגים היטב את השירותים והמוצרים, בנויים נכון מבחינת היררכיה ומניעים לפעולה. כולל ליווי צמוד לכל אורך הדרך מבחינת גיבוש המסרים והרכבת השפה העיצובית. 

הדרך מהרעיון לקטלוג/ברושור/פולדר עוברת אצלנו בהיכרות מעמיקה עם העסק, שירותיו/מוצריו וקהל היעד שלו. אנחנו מאמינים בעיצובים נקיים ומודרניים ובקופירייטינג קצר וקולע. המוצרים מתכתבים עם השפה העיצובית והמסריים המיתוגיים של העסק ואנו משקיעים אנרגיות רבות בפיצוח היתרונות היחסיים שלכם ובידול מול מתחרים ישירים ועקיפים. 

תהליך העבודה שלנו

  1. הגדרת קהל היעד והמסרים – קטלוגים וברושורים עסקיים נועדו להגשים מטרות ספציפיות. בין אם מדובר על פולדר לגיוס הון עבור משקיעים בחברת היי-טק ובין אם על ברושור שאמור להיות מחולק בכנס מקצועי ללקוחות קצה. בשלב ראשון נשב אתכם ונגדיר ביחד את המטרות של המוצר כמו גם את קהלי היעד השונים שלו. 
  2. בניית ההיררכיה של התוכן – אודות, תהליך, מוצרים/שירותים, טבלאות, גלריות והרשימה נמשכת. כל קטלוג או פולדר הוא בסוף "פסיפס" של חומר שצריך לארגן ולסגנן. כותבי התוכן והמעצבים שלנו נכנסים לפעולה ומובילים אתכם בדרך – שלב אחר שלב. 
  3. הכנת התוכן בשילוב עם העיצוב – אלמנט חשוב מאד של תוכן בוטיק הוא העובדה שאנחנו מספקים את המעטפת המלאה תחת אותה אכסניה: גם כתיבת תוכן וגם עיצוב. לכל אורך הדרך נתייחס למלל מתוך ראייה עתידית לגבי אופן הצגתו. נספור תווים, נציע פתרונות של אינפוגרפיקה לפישוט מסרים וכדומה. 
  4. אישור התוכן והעיצוב, והדפסה – לאחר שאשרנו את התוכן אנחנו מתקדמים לסקיצות של עיצוב סופי ובתום פינג-פונג (קצר בדרך כלל) מסיימים את התהליך עם מוצר מוגמר להדפסה.  

כתיבה ועיצוב של קטלוגים וברושורים עסקיים, כמו גם של פולדרים שיווקיים, יכולה לשדרג משמעותית את הקשר שלכם עם הלקוח. בין אם מדובר על פולדר שמיועד להינתן ללקוח בתום פגישת מכירה ובין אם אנחנו מעצבים וכותבים קטלוג שאמור להישלח בדואר לפי פילוח של לקוחות פוטנציאליים. 

תוכן בוטיק עומדת לימינכם לכל אורך הדרך. המעצבים והכותבים שלנו ממתינים לכם עם שלל רעיונות מקוריים ועם רמת כתיבה בסטנדרטים בלתי מתפשרים.