כתיבת תוכן לאתרים

כתיבה שיווקית אפקטיבית בסימן קריאה

כתיבת תוכן לאתרים

כתיבה שיווקית אפקטיבית בסימן קריאה

  • צריכים תוכן איכותי?
  • מתקשים בכתיבת הטקסטים באתר?
  • מתעכבים בגלל התכנים?
  • כותבים ומוחקים פעם אחר פעם?
  • שכרתם כותב תוכן ואתם לא מרוצים מהתוצאה?

אם עניתם "כן" על לפחות על אחת מהשאלות האלה כדאי תדעו שאתם לא לבד. מדי יום, בעלי אתרי אינטרנט בכל העולם מגלים כי כתיבת תוכן לאתרים היא אתגר מורכב בדרך להצלחה בשיווק ווירטואלי. 

מהו סוד הקסם של התוכן ואיך נוכל לעזור לכם? אוקיי, תוכן בוטיק עושה לכם סדר בבלאגן. עם 15 שנות ניסיון ויותר מ-600 לקוחות ישירים ועקיפים, אתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות. נשמח להעביר לכם במהירות דוגמאות כתיבה קונקרטיות מהתחום שלכם (קשה להפתיע אותנו עם כזה קילומטרז') וברור שכדאי גם להיפגש כי אתם רוצים לעשות את זה כמו שצריך. 

0
למעלה מ-600 לקוחות ישירים ועקיפים
0
כ-15 שנות ניסיון
0
יותר מ-350 אתרי אינטרנט
% 0
99% שביעות רצון
אנחנו מציעים כתיבת תוכן לאתרים על בסיס פגישות פרונטליות ומייצרים טקסט איכותי, אפקטיבי, מדויק ומניע לפעולה. בין אם מדובר על כתיבת תוכן לאתר חדש (מדף חלק או על בסיס אתר קודם) ובין אם על יצירת תכנים לעיבוי ושדרוג אתר חיי ותוסס. 

כתיבת תוכן לאתרים – הדרך להצלחה

כתיבת תוכן לאתרים היא אחד הנושאים החשובים בשיווק דיגיטלי ואפילו במדריך ליצירת אתר אינטרנט ידידותי שמפורסם באתר הרשמי של Google נכתב במפורש: “הדבר החשוב ביותר שעליכם להקפיד עליו הוא תוכן איכותי ומקורי“.

כן, זה לא סוד, כתיבת תוכן לאתרים היא-היא הפרמטר המרכזי שיקבע האם האתר שלכם יצליח להשלים את ייעודו ולייצר תנועת גולשים איכותית. ביל גייטס (מייקרוסופט) טבע את הביטוי המפורסם “התוכן הוא המלך” וגם יותר מ-20 שנים לאחר מכן המסר עדיין מהדהד. 

כתיבת תוכן איכותי היא שלב קריטי ביצירת נוכחות ווירטואלית אפקטיבית. הדברים מוכרים על ידי Google שמהווה שער כניסה לכ-99% מאתרי אינטרנט בישראל ולאחרונה גם מארק צוקרברג (פייסבוק/מטה) התייחס לכך בשינוי האלגוריתם של הרשת החברתית הפופולארית בעולם.

תוכן – איש שיווק 24/7

אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי. המטרה היחידה שלו היא להפוך גולשים ללקוחות. לעתים על ידי יצירת קשר ("לידים") ולעתים ממש על ידי מכירה און-ליין. הברומטר שיכתיב את הגשמת המטרה הזו הוא התוכן שמשמש את העסק לצרכים שונים כמו תדמית, מוניטין, מכירות, הגדלת קהל לקוחות ועוד. היות שבעל העסק איננו יכול להיות נוכח באתר בכל שעות היממה, הקפדה על רמת הטקסטים היא עניין של הכרח.

עליכם להבין שהמידע באתר האינטרנט (או בפרופיל בפייסבוק) הוא איש שיווק שפועל עבור העסק ברמת 24/7. בלי חופשות, בלי חגים ובלי זכויות סוציאליות. התוכן מייצג אתכם מול הלקוחות הפוטנציאליים גם כשאתם לא במשרד, כשתריסי החנות מוגפים והאזעקה נדרכה.

כתיבת תוכן לאתרים אשר מתחברת עם שורה ארוכה של אלמנטים שמאפיינים את הרגלי הצריכה של הגולשים תוכל להפוך את האתר שלכם להצלחה מסחררת. יתרה מכך, תוכן איכותי הוא ברומטר חשוב מאין כמוהו מבחינת קידום אתרים. האלגוריתם של מנועי החיפוש מתמקד בעיקר בתוכן וכל העדכונים האחרונים של Google התייחסו לנושא זה.

כתוב את זה בעצמך, האמנם?

בעלי עסקים רבים חושבים שכתיבת תוכן לאתר אינטרנט היא משימה שהם יכולים להשלים לבד בהצלחה, או לכל הפחות ברמה סבירה. מתוך התפיסה (השגויה) הזו, לאחר בניית האתר, בעל העסק מתפנה לכתוב את הטקסטים הדרושים.

זהו בדיוק המקום שבו ההנחה הראשונית מתנפצת לרסיסים על המקלדת. בעל העסק נוכח מהר מאד לדעת כי כתיבת תוכן לאתרים איננה מלאכה פשוטה כלל וכלל. הוא מבין שאם היא תבוצע באופן עצמאי התוצאה תהיה (במקרה הטוב) בינונית ובלתי מספקת.

סביר להניח שהתוכן לא יעמוד בסטנדרטים המינימאליים, לא יתאים לדרישות הרלבנטיות מבחינת כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, לא ישלב נכון את המסרים השיווקיים וכמובן שלא יתממשק עם מנועי החיפוש.

במקרים קשים יותר, בעל האתר מתייאש ומתחיל להעתיק חומרים מאתרי אינטרנט אחרים תוך כדי הפרת זכויות יוצרים. בשל חוסר הניסיון בתחום, כתיבת תוכן לאתרים לבד אורכת זמן רב וגוזלת אנרגיות ומשאבים. בקיצור, אם אתם רוצים שהטקסטים שלכם יהיו מעניינים ואיכותיים, הניחו את הפרויקט בידי כתב תוכן מקצועי אשר מכיר את העבודה מא’ ועד ת’.

מה אנחנו מציעים לכם?

תוכן בוטיק היא חברה אשר מספקת שירותי תוכן ברמה הגבוהה ביותר לאתרי אינטרנט, פורטלים, חברות קידום אתרים, חברות בניית אתרים, לקוחות פרטיים, משרדי יחסי ציבור, מגזינים, סוכנויות פרסום ועוד.

אנחנו מקפידים על כתיבת תוכן איכותי בלבד ולא מתפשרים גם על האותיות הקטנות. אם אתם מחפשים כתיבת תוכן לאתר אינטרנט ואין לכם כוונה להתפשר על הרמה, הגעתם למקום הנכון. כאן כותבים תוכן שיווקי ומקצועי בסימן קריאה.