כתיבת תוכן פדגוגי

תוכן למוסדות חינוך

כתיבת תוכן פדגוגי

כתיבת תוכן למוסדות חינוך ובתי ספר

כתיבת תוכן למוסדות חינוך כולל מנעד רחב של שירותים שתקבלו מאיתנו בחברת תוכן בוטיק. אנחנו מסייעים עם כתיבת תוכן פדגוגי, כתיבת מערכי שיעור, כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט של בתי ספר, כתיבת תוכן לתנועות נוער, כתיבה שיווקית בנושאים חינוכיים שונים ועוד. 

לחברת תוכן בוטיק ניסיון של כ-15 שנה בעבודה מול גורמים חינוכיים ופדגוגיים שונים. פורמאליים ובלתי-פורמאליים. לאורך השנים סיפקנו עשרות תכנים איכותיים לבתי ספר, תנועות נוער, מורים פרטיים, מרכזי למידה, אוניברסיטאות, מכללות ועוד. הנה כמה מהלקוחות שעבדו/עובדים איתנו:

כתיבת תוכן חינוכי שונה באופן מהותי מכתיבה שיווקית כאשר הטקסטים מיועדים למערכי שיעור ונושאי לימוד שונים. בד בבד תוכן בוטיק מספקת גם שירותים איכותיים של כתיבה שיווקית למוסדות חינוך וגופים חינוכיים להגשמת מטרות נוספות. לדוגמה, כתיבת תוכן שיווקי ומקצועי לאתר אינטרנט של בית ספר שנועד להציג באופן מכובד את הפעילות השוטפת של המקום או כתיבה כתבה שיווקית במסגרת קידום פרויקט חונכות שהושק במכללה המשתפת פעולה עם נוער בסיכון. 

כותבי התוכן שלנו מכירים היטב את המטריה ואנחנו משלבים זרועות – במידת הצורך – עם סטודנטים מובילים לחינוך, מורים לשעבר, מדריכי נוער ועוד. להלן מספר דגשים מרכזיים שאנו מקפידים עליהם בכל כתיבת תוכן פדגוגי או חינוכי:

  • כתיבה ממוקדת לקהל היעד – תוכן חינוכי צריך להיות מותאם כמובן לקהל היעד. מערך שיעור בנושאי איכות סביבה לילדים בבית ספר יסודי יהיה שונה מהותית ממערך שיעור בנושא זה בדיוק לתלמידי חטיבת ביניים. זאת לא רק מבחינת הרמה של התוכן אלא גם באופן ההנגשה שלו עם דוגמאות, דיון, מסקנות וכו'. 
  • מקוריות ויצירתיות – תכנים חינוכיים חייבים להיות מקוריים ויצירתיים בכדי שהם יצליחו לחדור את "חומת האדישות" של התלמידים ולספק ערך אמיתי שייחרט בזיכרון. 
  • הסתמכות על מקורות בדוקים בלבד – כתיבת תוכן למוסדות חינוך ובפרט כתיבת מערכי שיעור חייבת להיות מבוססת אך ורק על מקורות מוסמכים ובדוקים. בחברת תוכן בוטיק אנחנו לא מתפשרים בנושא הזה ומספקים ביחד עם התוכן גם הפניות ברורות למקורות עליהם נשענו. 
  • סדרת שיעורים או שיעור בודד – תוכן בוטיק מתמחה הן בכתיבת מערכי שיעור שהינם חלק מסדרת שיעורים והן בכתיבת מערכי שיעור בודדים (כמו, לדוגמה, לטובת סדנה או קורס חד-יומיים). 
  • התנהלות בעבודת צוות – כתיבת תוכן פדגוגי דורשת פעמים רבות עבודה מול מספר רב של גורמים כאשר כותב התוכן הוא לא איש המקצוע היחיד. לעתים קרובות יהיה צורך לסנכרן בין כל המעורבים בפרויקט לרבות מפקחים, מורים, רכזים וכדומה. לחברת תוכן בוטיק יש את היכולות לנהל את הפרויקטים הללו בהצלחה. 
  • גיוס מומחים לתחום – מערכי שיעור מסוים חייבים להיכתב על ידי מומחים לתחום הספציפי. תוכן בוטיק תדע לגייס את המומחים הרלבנטיים וללוות אותם בתהליך הכתיבה עד לתוצאה מושלמת של תוכן פדגוגי מוקפד. במקרים שבהם מדובר על מערכי שיעור בכמויות גדולות אשר דורשים מעורבות של כמה וכמה כותבים במקביל, תוכן בוטיק תדאג לסטנדרטיזציה בתוכן מבחינת שפה, מבנה, לוגיקה, רמה פדגוגית וכו'. 

כתיבת מערכי שיעור עם תוכן בוטיק

תוכן בוטיק מסייעת ללקוחותיה עם כתיבת מערכי שיעור ברמה גבוהה ביותר. אנחנו יכולים לספק את מערך השיעור גם מאפס כולל פיצוח ראשוני, אפיון וכתיבה. כך גם תוכן בוטיק מספקת מענה ללקוחותיה כאשר הם מגיעים עם בסיס רעיוני או חומר גולמי שזקוק לליטוש ודיוק. 

כתיבת מערכי שיעור נעשית בתוכן בוטיק באופן מסודר ואיכותי ביותר. מערך השיעור מוגש ללקוח על גבי קובץ וורד כשהוא מסודר, קריא, ברור ומדויק. התוכן כולל הן מלל שאפשר ממש להעביר באופן פרונטלי והן מספר רב של "נקודות להרחבה" המיועדות למורה/למרצה בלבד. כך גם אנו מציעים מערכי שיעור שמלווים עם מצגות. 

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט של מוסדות חינוך

בשנים האחרונות יש תנופה משמעותית של הקמת אתרי אינטרנט למוסדות חינוך. התלמידים והמורים אינם חוששים עוד להתנהל גם באופן דיגיטלי ואף מעדיפים פעמים רבות לתקשר נושאים ושיעורים דרך האתר הרשמי של המוסד החינוכי. כך גם אתרי אינטרנט של מוסדות חינוך נועדו לייצר דיאלוג ברור ושקוף מול גורמים שונים כמו הורים, מורים, מרצים, רשות מקומית, תנועות נוער ועוד. 

תוכן בוטיק מתמחה מזה כ-15 שנה בכתיבה שיווקית לאתרי אינטרנט ושירתה לאורך השנים גם לא מעט מוסדות חינוך. בין אם בתכנים תדמיתיים, בין אם בתכנים מקצועיים ובין אם בטקסטים שיווקיים "פר-אקסלנס". הכתיבה נעשית לאחר פגישה עם גורמי מפתח במוסד החינוכי ולעתים קרובות אף בימי כתיבה מרוכזים (כאשר מדובר בפרויקט של כתיבת תוכן לאתר אינטרנט חדש). בנוסף אנו מסייעים למוסדות חינוך בתחזוקת האתר ברמה שוטפת עם תכנים עדכניים ומעניינים כמו סקירת אירועים בביה"ס, תכנים בנוגע לתוכניות לימוד חדשות וכדומה. 

 

0
למעלה מ-600 לקוחות ישירים ועקיפים
0
כ-15 שנות ניסיון
0
יותר מ-350 אתרי אינטרנט
% 0
99% שביעות רצון