כתיבת תוכן לחברות בניית אתרים

איכות לכם וללקוח שיווק 24/7 מדויק ללקוחות שלכם

כתיבת תוכן לאתרי תדמית

שיווק 24/7 מדויק ללקוחות שלכם

“איכות היא לא מעשה חד פעמי, היא תפיסת עולם” אריסטו

בעלי עסקים רבים הבינו זה מכבר את העוצמה והפוטנציאל אשר טמונים באינטרנט בתור אפיק פרסום אטרקטיבי. כשהיקף השימוש ברשת בישראל עומד על למעלה מ-7 מיליון גולשים ביום ובזכות העלייה העקבית בזמן השהות באינטרנט, עסק שלא מקים לעצמו אתר תדמית משאיר את הזירה הווירטואלית למתחריו, פשוטו כמשמעו.

תוכן בוטיק מספקת שירותים איכותיים ביותר של כתיבת תוכן לאתרי תדמית והקילומטרז' שלנו בתחום כולל יותר מ-350 אתרי אינטרנט שהיינו שותפים בהקמתם ב-15 שנות פעילות. אנחנו עובדים עם כולם. החל מאתרי תדמית קטנים של עסקים בתחילת דרכם ועד לאתרים שמאחוריהם חברות ציבוריות חובקות עולם. 

0
למעלה מ-600 לקוחות ישירים ועקיפים
0
כ-15 שנות ניסיון
0
יותר מ-350 אתרי אינטרנט
% 0
99% שביעות רצון

הכתיבה נעשית על בסיס פגישות פרונטליות (ובמקרים חריגים בעזרת זום או ראיון טלפוני). זאת משום שאנחנו מאמינים שאתר תדמית הוא כלי שיווקי ובשיווק "זה הכל אנשים". 

כתיבת תוכן לאתרי תדמית – כולם צריכים

אתרי תדמית הם לא כלי של עסקים בתחומים ספציפיים ושחקנים מכל התעשיות והענפים פועלים און ליין. הקמת אתר תדמית לעסק דורשת השקעה של משאבים רבים והסכומים שכרוכים במהלך יכולים להיות גבוהים במיוחד.

כעת, נשאלת השאלה, מה עושים עם כתיבת תוכן לאתר. איך מייצרים תוכן איכותי לאתר אינטרנט אשר מגיע אל הגולשים הרלבנטיים ומתכתב עם מנועי החיפוש. לפני שאתם עושים את זה בעצמכם ו/או מתקשרים עם כותב תוכן לאתרי אינטרנט, זכרו היטב את הכלל הבא – אתר תדמית עם תוכן לא איכותי הוא נזק תדמיתי. כן, ממש כך.

תוכן באתר תדמית הוא איש שיווק אשר עובד עבור העסק 24/7. אין לא הפסקות מיותרות ואין לו חופשות או חגים. התוכן תמיד נמצא שם בכדי להציג את העסק והשירותים/המוצרים שלו בפני לקוחות פוטנציאליים. יש לתוכן השפעה אדירה על הגולשים ולא רק על כאלה שמגיעים אליכם דרך האינטרנט. למשל, לקוח שביקר אצלכם או שמע המלצות עליכם ומחליט לבדוק “מה כתוב עליהם באינטרנט”. התוכן נכנס לפעולה ומטרתו להוביל את הלקוח את הצעד הנוסף לקראת העסקה.

כאשר כתיבת תוכן לאתר תדמית מבוצעת במקצועיות וללא עיגולי פינות, וכשהקופירייטר שם לב לאותיות הקטנות והגדולות, האתר הופך לאחד הכלים השיווקיים היעילים ביותר. מנגד, כתיבת תוכן לאתר תדמית אשר איננה מקפידה על קלה כחמורה עלולה לפגוע בשם ומוניטין של העסק ולהרחיק ממנו לקוחות (כולל כאלה שכבר היו מעוניינים). העיקרון הוא פשוט, אם האתר הוא המשרד הווירטואלי שלכם, התוכן הוא חלון הראווה שלו.

כתיבת תוכן לאתרי תדמית, לעשות את זה עם מקצוענים

תוכן בוטיק מתמחה בכתיבת תוכן לאתרי תדמית ועובדת עם שורה ארוכה של עסקים במגוון תחומים. תיירות, אופנה, טכנולוגיה, רפואה, קוסמטיקה, מחשבים, אקטואליה, משפט, ביטוח, פיננסים, נדל”ן, שיווק, פרסום, קידום אתרים – כולם היו בנינו.

בכל אחד מהתחומים הללו אנו מספקים מענה מקיף וכולל של כתיבת תוכן איכותי ברמה גבוהה. הטקסטים שיוצאים מהמקלדת שלנו עומדים בכל הכללים הרלבנטיים מבחינת כתיבה שיווקית לאתר תדמית, ואנו מכירים היטב את הסטנדרטים המחמירים ביותר מבחינת מנועי החיפוש. תו התקן של תוכן בוטיק הפך זה מכבר לתו תקן של איכות, ואתרי תדמית שעבדנו עמם זוכים להצלחה ונהנים מיחסי המרות (Conversion) גבוהים במיוחד. אנחנו יודעים כיצד לסייע בכתיבת תכנים לקידום אתרים אשר משלבים באלגנטיות בין טקסטים איכותיים לטקסטים אפקטיביים.

התהליך שלנו:

  • היכרות ראשונית עם הענף ועריכת מחקר מקיף אודות האופן שבו עסקים בתחום מתנהלים ברשת האינטרנט.
  • היכרות מעמיקה עם הלקוח והעסק לרבות אפיון יתרונות יחסיים וגזירת מסרים שיווקיים (על בסיס פגישות פרונטאליות).
  • עריכת מחקר מילות מפתח לצורך התחקות אחר ביטויי חיפוש חשובים.
  • ניהול אופטימיזציה לתוכן ויצירת מבנה אתר אפקטיבי מבחינת קטגוריות ראשיות, קטגוריות משנה ועוד.
  • במידת הצורך – עבודה משותפת מול גורמים מקצועיים נוספים כמו חברות בניית אתרים, חברות קידום אתרים, מעצבים גרפים, מתכנתים, משרדי יח”צ וכדומה.
  • כתיבת תוכן לאתר תדמית תוך שילוב כל מסקנות התהליך המקדים.
  • עריכה לשונית לאתר ויצירת מערך קישורים פנימי לאופטימיזציה מושלמת.
  • אפשרות של שירותי הזנת תוכן. 

לאחר שהאתר עלה לאוויר:

יצירת נוכחות ווירטואלית לא נגמרת בהקמת אתר תדמית ועלייה לאוויר. לאחר כתיבת התכנים הראשונים, סביר להניח שהאתר ימשיך לצרוך תוכן ברמה כזו או אחרת (כתלות בהיקף ההשקעה בפרסום ובשיווק ברשת). תוכן בוטיק מלווה את לקוחותיה גם ביום שאחרי.

אנו מספקים ניהול תוכן באתר על פי דרישה ובהתאמה אישית אשר כולל בין השאר ניהול בלוג (לרבות מציאת נושאים לכתיבה), קופירייטינג למבצעים ומוצרים חדשים, כתיבה ועריכה של כתבות תדמית והודעות לעיתונות, כתיבת מאמרים לקידום אתרים ועוד.

תוכן בוטיק שמה לעצמה למטרה להוביל את עולם התוכן בישראל ולסייע לאתרי תדמית לייצר נוכחות ווירטואלית איכותית, אינטליגנטית ואפקטיבית. בימינו, כאשר הביקוש לכתיבת תוכן לאתרי תדמית הולך וגדל כל הזמן, טוב לדעת שתוכן בוטיק פועלת בשטח. גם אם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים, וגם אם אתם מעט מבולבלים, הצוות המקצועי שלנו עומד לצדכם. דברו איתנו.

אפשר עוד?