כתיבת תוכן לחברות בניית אתרים

איכות לכם וללקוח

כתיבת תוכן לחברות בניית אתרים

איכות לכם וללקוח

תוכן בוטיק היא חברה מובילה בתחומה אשר מספקת שירותי כתיבת תוכן לחברות בניית אתרים באופן שוטף. בזכות האיכות הגבוהה של התכנים שלנו ותודות ליצירתיות והניסיון הרב שצברנו לאורך כ-15 שנה, תוכן בוטיק מעניקה לחברות בניית אתרים (ולקוחותיהן) מענה מושלם מא’ ועד ת’, תרתי משמע. 

אנחנו משרתים חברות בניית אתרים ולקוחות בכל סדר גודל. החל מפרילנסר קטן בתחילת דרכו שזקוק לשחקן חיזוק בפינה מבחינת כתיבה שיווקית ללקוחותיו ועד המובילות בישראל. 

0
למעלה מ-600 לקוחות ישירים ועקיפים
0
כ-15 שנות ניסיון
0
יותר מ-350 אתרי אינטרנט
% 0
99% שביעות רצון

כשאנחנו מתקשרים עם חברה לבניית אתרים אנחנו יודעים היטב שעלינו לראות את לקוחותיה כאילו הם לקוחותינו. תפיסה זו באה לידי ביטוי בכמה מובנים:

  • שומרים רמת שירות גבוהה וסבלנות לכל בקשה – הלקוח תמיד צודק.
  • מייעצים כל הזמן כיצד כדאי לחלק את התוכן בין העמודים השונים.
  • רואים את אתר האינטרנט כמכלול ומסייעים מבחינת אופטימיזציה לתוכן.
  • משתפים פעולה עם מעצבים, מפתחים, מתכנתים, מאפייני UX וכו’.
  • מקפידים על עמידה בזמנים ודואגים שהתכנים יגיעו במועד.
  • מספקים דו”ח מפורט אודות התוכן שמאפשר תכנון לטווח ארוך.
  • מייצרים תוכן יצירתי ואינטליגנטי שמתכתב עם המסרים השיווקיים של הלקוח.
  • התכנים מקוריים לחלוטין.
כדאי לדעת! תוכן בוטיק מבססת את הכתיבה על פגישות פרונטליות מול הלקוח (בד"כ במשרדיו בשילוב עם זום וטלפון). מדובר למעשה בעוד איש מקצוע מטעמכם שמגיע ללקוח, שומע אותו, מקשיב לו ומספק לו שירות. עבודה עם תוכן בוטיק מעלה משמעותית את המוניטין של החברה שבונה ומעצבת את האתר, והופכת אתכם לשירות "פרמיום" במלוא מובן המילה (תרתי משמע). 

כתיבת תוכן לחברות בניית אתרים תוך כדי הכרת האינטרנט

חברות בניית אתרים אינן יכולות להרשות לעצמן להתקשר עם כל ספק תוכן. כתב תוכן איכותי איננו נמדד רק בכתיבה נכונה וברמה גבוהה, אלא גם בהכרת המאפיינים של התוכן ברשת. כלומר, עליו לדעת היטב כיצד לכתוב מאמרים לאתרי אינטרנט מבחינת בנייה נכונה של טקסט לפי חלוקה לפסקאות וכותרות, שילוב ביטויי מפתח, יצירת קישורים פנימיים לאופטימיזציה בין העמודים השונים, כתיבת תיאורים ומטה דיסקריפשן, הזנת תוכן לאתר וכדומה. 

תוכן בוטיק מתגאה בכך שהיא לא רק מספקת כתיבת תוכן איכותי בסטנדרטים בלתי מתפשרים, אלא מתעדכנת בתמורות בעולם התוכן ברשת. כל עדכון של האלגוריתם של Google נכנס למערך השיקולים שלנו, ואנחנו יודעים היטב כיצד לשלב בטקסטים מחקר מילות מפתח, ביטויי זנב ארוך, ביטוי LSI ועוד.

למה זה טוב לכם?

בעלי עסקים, וביניהם כמובן בעלי חברות בניית אתרים, יודעים היטב שתמחור הוא נגזרת ישירה של רמת השירות והאיכות. חברות בניית אתרים אשר משתפות פעולה עם תוכן בוטיק נהנות מ”שחקן חיזוק משמעותי” במערך שלהן מול הלקוח. כאשר אתם יודעים שאתם יכולים להפנות אלינו לקוחות ב”ראש שקט”, תוך כדי שאנו מתחייבים לספק להם את השירות הטוב ביותר, יש לכך השפעה מיידית על המוניטין שלכם. 

בסופו של היום, אתר אינטרנט הוא שלם הגדול מסך חלקיו. כתיבת תוכן איכותי היא שחקן חשוב בנבחרת הזו והיכולת לייצר ללקוחות מאמרים מעולים לא תסולא בפז. יתרה מכך, כאשר לקוח משלם עבור כתיבת תוכן לחברת בניית אתרים, תקלות באספקת המוצר פוגעות בסופו של דבר בשם של החברה המפתחת. מנגד, אם אתם עובדים עם תוכן בוטיק, אתם והלקוח נהנים מהסטנדרטים הגבוהים ביותר ברשת. 

אפשר עוד?