.

כתיבת תוכן לאתרי תדמית

“איכות היא לא מעשה חד פעמי, היא תפיסת עולם” אריסטו

בעלי עסקים רבים הבינו זה מכבר את העוצמה והפוטנציאל אשר טמונים באינטרנט בתור אפיק פרסום אטרקטיבי. ואכן, כאשר היקף השימוש ברשת בישראל עומד על למעלה מ-5 מיליון גולשים ביום, ובזכות העלייה העקבית בזמן השהות באינטרנט (למשל, בשל חדירת הסמארטפונים למרחב של כולנו), עסק שלא מקים לעצמו אתר תדמית משאיר את הזירה הווירטואלית למתחריו, פשוטו כמשמעו.

אתרי תדמית אינם עוד נחלתם של עסקים בתחומים ספציפיים, ושחקנים מכל התעשיות והענפים פועלים און ליין. הקמת אתר תדמית לעסק דורשת השקעה של משאבים רבים והסכומים הכספיים אשר כרוכים במהלך יכולים להיות גבוהים במיוחד.

כעת, נשאלת השאלה, מה עושים עם כתיבת תוכן לאתר. כלומר, איך מייצרים תוכן איכותי לאתר אינטרנט אשר מגיע אל הגולשים הרלבנטיים ומתכתב עם מנועי החיפוש. ובכן, לפני שאתם עושים את המלאכה בעצמכם ו/או מתקשרים עם כותב תוכן לאתרי אינטרנט, זכרו היטב את הכלל הבא – אתר תדמית עם תוכן לא איכותי הוא נזק תדמיתי. כן, ממש כך.

תוכן באתר תדמית הוא איש שיווק אשר עובד עבור העסק 24/7. ללא הפסקות מיותרות, בלי חופשות או חגים, התוכן תמיד נמצא שם בכדי להציג את העסק ומרכולתו בפני לקוחות פוטנציאליים. יש לתוכן השפעה אדירה על הגולשים ולא רק על לקוחות שמגיעים אליכם דרך האינטרנט. למשל, לקוח שביקר אצלכם או שמע המלצות עליכם ומחליט לבדוק “מה כתוב עליהם באינטרנט”. כאן התוכן נכנס לפעולה ומטרתו להוביל את הלקוח את הצעד הנוסף לקראת העסקה.

כאשר כתיבת תוכן לאתר תדמית מבוצעת במקצועיות וללא עיגולי פינות, ואם כותב התוכן שם לב לאותיות הקטנות והגדולות כאחד, האתר הופך לאחד הכלים השיווקיים היעילים ביותר. מנגד, כתיבת תוכן לאתר תדמית אשר איננה מקפידה על קלה כחמורה עלולה לפגוע בשם ומוניטין של העסק ולהרחיק ממנו לקוחות (כולל כאלה שכבר היו מעוניינים). העיקרון הוא פשוט, אם אתר אינטרנט הוא המשרד הווירטואלי שלכם, התוכן הוא חלון הראווה שלו.

כתיבת תוכן לאתרי תדמית, לעשות את זה עם מקצוענים

תוכן בוטיק היא חברה אשר מספקת שירותי כתיבת תוכן לאתרי תדמית ועובדת עם שורה ארוכה של עסקים במגוון תחומים. תיירות, אופנה, טכנולוגיה, רפואה, קוסמטיקה, מחשבים, אקטואליה, משפט, ביטוח, פיננסים, נדל”ן, שיווק, פרסום, קידום אתרים – כולם היו בנינו.

בכל אחד מהתחומים הללו אנו מספקים מענה מקיף וכולל של כתיבת תוכן איכותי ברמה גבוהה. הטקסטים שיוצאים מהמקלדת שלנו עומדים בכל הכללים הרלבנטיים מבחינת כתיבה שיווקית לאתר תדמית, ואנו מכירים היטב את הסטנדרטים המחמירים ביותר מבחינת מנועי החיפוש. תו התקן של תוכן בוטיק הפך זה מכבר לתו תקן של איכות, ואתרי תדמית שעבדנו עמם זוכים להצלחה ונהנים מיחסי המרות (Conversion) גבוהים במיוחד. אנחנו יודעים כיצד לסייע בכתיבת תכנים לקידום אתרים אשר משלבים באלגנטיות בין טקסטים איכותיים לטקסטים אפקטיביים.

התהליך שלנו:

 1. היכרות ראשונית עם הענף ועריכת מחקר מקיף אודות האופן שבו עסקים בתחום מתנהלים ברשת האינטרנט.
 2. היכרות מעמיקה עם הלקוח והעסק לרבות אפיון יתרונות יחסיים וגזירת מסרים שיווקיים (על בסיס פגישות פרונטאליות). 
 3. עריכת מחקר מילות מפתח לצורך התחקות אחר ביטויי חיפוש חשובים.
 4. ניהול אופטימיזציה לתוכן ויצירת מבנה אתר אפקטיבי מבחינת קטגוריות ראשיות, קטגוריות משנה ועוד.
 5. במידת הצורך – עבודה משותפת מול גורמים מקצועיים נוספים כמו חברות בניית אתרים, חברות קידום אתרים, מעצבים גרפים, מתכנתים, משרדי יח”צ וכדומה.
 6. כתיבת תוכן לאתר תדמית תוך שילוב כל מסקנות התהליך המקדים.
 7. עריכה לשונית לאתר ויצירת מערך קישורים פנימי לאופטימיזציה מושלמת.

לאחר שהאתר עלה לאוויר:

יצירת נוכחות ווירטואלית איננה מסתיימת בהקמת אתר תדמית והעלאתו לאוויר. לאחר כתיבת התכנים הראשונים, סביר להניח שהאתר ימשיך לצרוך תוכן ברמה כזו או אחרת (כתלות בהיקף ההשקעה בפרסום ובשיווק ברשת). תוכן בוטיק מלווה את לקוחותיה גם ביום שאחרי.

אנו מספקים ניהול תוכן באתר על פי דרישה ובהתאמה אישית אשר כולל בין השאר ניהול בלוג (לרבות מציאת נושאים לכתיבה), קופירייטינג למבצעים ומוצרים חדשים, כתיבה ועריכה של כתבות תדמית והודעות לעיתונות, כתיבת מאמרים לקידום אתרים ועוד.

תוכן בוטיק שמה לעצמה למטרה להוביל את עולם התוכן בישראל ולסייע לאתרי תדמית לייצר נוכחות ווירטואלית איכותית, אינטליגנטית ואפקטיבית. בימינו, כאשר הביקוש לכתיבת תוכן לאתרי תדמית הולך וגדל כל הזמן, טוב לדעת שתוכן בוטיק פועלת בשטח. גם אם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים, וגם אם אתם מעט מבולבלים, הצוות המקצועי שלנו עומד לצדכם. דברו איתנו.

0%
מהעסקים הקטנים בישראל פעילים ברשת
0%
מהעסקים שמפעילים אתר תדמית עושים זאת לפעולות מכירה ושיווק
0%
מהעסקים שפעילים ברשת מבקשים למשוך לקוחות חדשים
0%
מהעסקים שפעילים ברשת רוצים לשמר דרך הפעילות המקוונת לקוחות קיימים

 

כמה דברים שכדאי לדעת על כתיבת תוכן עם תוכן בוטיק

 

בחברת תוכן בוטיק אנחנו תמיד נפגשים עם הלקוח ומאמינים שאין תחליף לישיבה פרונטאלית. כן, גם אם הלקוח נמצא בנהריה, באר שבע ואפילו אילת.
תוכן בוטיק צברה במשך למעלה מ-10 שנות פעילות ניסיון במגוון רחב של נושאים. ב-99% מהמקרים כשהלקוח פונה אלינו אנחנו יכולים להחזיר לו מיד דוגמאות כתיבה בתחום שלו (או לכל הפחות בתחום המשיק אליו ברמת הלימה גבוהה).
כתיבת תוכן לאתר משתנה כמובן בהתאם לגודל האתר, אורך התכנים והסגנון המבוקש. לחברת תוכן בוטיק צוות כותבים מקצועי (במשרה מלאה) ועל כן אנחנו מסוגלים לבצע גם עבודות מורכבות בלוחות זמנים צפופים.
לחברת תוכן בוטיק ניסיון עשיר בכתיבת תוכן לאתרים ואנחנו עוזרים גם עם הרכבת מפת תוכן לאתר שתמיד עושה ללקוחות “סדר בראש”.

 • DSCN3881

כתבה לאאוטבריין או כתבה לטאבולה?

מעוניינים להעלות כתבה לאאוטבריין? כתבה לטאבולה? כתבה שיווקית? תוכן בוטיק תכין לכם טקסט בעל ערך שמניע לפעולה

 • כתיבת תוכן למפעל

כתיבת תוכן למפעלים – תעשייה שעובדת באינטרנט

כתיבת תוכן למפעלים היא המומחיות שלנו בתוכן בוטיק. פלסטיק, ברזל, זכוכית, עיבוד שבבי, תכשיטים, עץ, בטון, שיש, קרמיקה והרשימה נמשכת. איך אנחנו עושים את זה? קראו כאן וגם תשובות לשאלות נפוצות

 • כתיבת-מאמרים

כתיבת מאמרים

איך תדעו לבחור כותב תוכן לטובת כתיבת מאמרים? מה חשוב לבדוק ועל מה אסור לוותר? תוכן בוטיק עושה לכם סדר

 • כתיבת-תוכן-רפואי

כתיבת תוכן רפואי

כתיבת תוכן רפואי היא בהחלט משימה שצריכה להיעשות במקצועיות. בחברת תוכן בוטיק פיתחנו מודל מנצח לכתיבת תכנים רפואיים בריאים

 • כתיבה-שיווקית-לאינטרנט

כתיבה שיווקית לאינטרנט

כתיבה שיווקית לאינטרנט היא חלק חשוב מאד מאסטרטגיית התוכן שלכם. איך תעשו את זה נכון? למה לפנות לכותב מקצועי? מה הקשר ל-SEO ומילות מפתח? קראו כאן את הטיפים והמדריך של תוכן בוטיק

 • כתיבת-מאמרים-אתרי-נדלן

כתיבת תוכן לאתרי נדל”ן

בנדל"ן זה "מיקום, מיקום, מיקום", באינטרנט זה "תוכן, תוכן, תוכן". קראו מה חשוב לדעת לגבי כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט בתחום הנדל"ן והמקרקעין

 • picjew

כתיבת תוכן לאתרי תכשיטים

יהלומים, טבעות, שרשראות, פנינים, אבני חן, צמידי טניס והרשימה ממשיכה. קראו את המדריך המקוצר והאפקטיבי לגבי כתיבת תוכן לאתרי תכשיטים ובואו ננצנץ ברשת

 • אילו-עמודים-צריך-באתר

איזה עמודי תוכן צריכים להיות בכל אתר אינטרנט?

אלו עמודי תוכן אתם חייבים (אבל פשוט חייבים) שיהיו באתר האינטרנט שלכם? אלו עמודי תוכן כדאי (אבל פשוט כדאי מאד) שיהיו באתר האינטרנט שלכם? קראו כאן

צור קשר