כמה דברים שכדאי לדעת עלינו

תוכן בוטיק מספקת תכנים איכותיים לאתרי אינטרנט מזה למעלה מ-7 שנים. מעבר לניסיון הרב אשר צברנו לאורך השנים, נגענו כמעט בכל התחומים. עיצוב, אדריכלות, משפטים, אינטרנט, טכנולוגיה, ייעוץ, ביטוח, ראיית חשבון, אופנה, ספורט ועוד. כל הידע שצברנו עומד כעת לרשותכם.
רוצים להתחיל? נהדר! צרו עמנו קשר באמצעות המייל או הטלפון ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם. לאחר שנאפיין את דרישות התוכן שלכם, נוציא הזמנת עבודה ו”נתקתק” את העבודה במהירות ובאיכות ללא פשרות.
בעולם שבו האינטרנט ו-Google חד הם, גם התכנים שלנו בחברת תוכן בוטיק מתכתבים לא רק עם הגולשים אלא גם עם מנועי החיפוש. על מנת למקסם את הנראות הווירטואלית של הטקסט, אנו דואגים לכך שהכתיבה תתאים גם למרחב הווירטואלי. היות שאנו פועלים בתחום כבר למעלה מ-7 שנים, אנו מכירים היטב את כל התמורות שחלו מבחינת תוכן איכותי לקידום אתרים (ויודעים בעל פה ובכתב את הפרמטרים הרלבנטיים כגון צפיפות מילות מפתח, ביטויי LSI, כותרות, תגיות, תיאורים וכו’).
כל פרויקט בחברת תוכן בוטיק מתומחר בהתאם לדרישות הלקוח ולפי הסטנדרטים המחמירים ביותר הדרושים לבקרת איכות מלאה. המחיר מבוסס בהתאם לפרויקט על פי פרמטרים שונים כגון אורך טקסט, שעות עבודה, מידענות, אישור, מחקר מילות מפתח, התאמה לקהל היעד ועוד.

אודות תוכן בוטיק

תוכן בוטיק הוקמה על ידי שחר דניאלי, בוגר תואר בתקשורת מאוניברסיטת בר אילן וחבר באיגוד האינטרנט הישראלי. מאז שנת 2008, החברה מספקת תכנים איכותיים ויוצאי דופן ברמתם לשורה ארוכה של עסקים, פורטלים, מוסדות ציבור, חנויות ווירטואליות, חברות קידום ובניית אתרים, מעצבים, מפתחים, בעלי מקצועות חופשיים ועוד. אנו מקפידים על תוכן איכותי ברמה גבוהה וכל הטקסטים שלנו נכתבים In House במשרדי החברה בפתח תקווה.

כל התכנים שלנו עוברים בקרת איכות משולשת של הגהה, עריכה וגימור לרמה מושלמת. כאן מקפידים גם על האותיות הקטנות. תוכן בוטיק יודעת היטב שהטקסטים שלכם הם אנשי השיווק שלכם ברשת ואנו מעבירים ללקוח רק אנשי שיווק (כלומר, טקסטים) עם הופעה ייצוגית מושלמת (כלומר, ללא שגיאות כתיב, טעויות תחביר וכדומה).
כידוע, זמנים זה קודש. תוכן בוטיק מכירה בכך שהתכנים שלכם דרושים לשיווק ועל כן עומדת בזמנים צפופים ואף מספקת פתרונות SOS בזמן אמת. בזכות הניסיון הרב שיש לנו בכתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, למדנו שעמידה בזמנים חשובה לא פחות מטקסט בנוי לתלפיות. זהו הסטנדרט שמוביל אותנו ואשר הפך את תוכן בוטיק לאחת מהחברות הטובות בישראל לכתיבת תוכן לאתרי אינטרנט.
כל התכנים בחברת תוכן בוטיק הם מקוריים, יצירתיים, אינטליגנטיים ומניעים לפעולה. הדברים באים לידי ביטוי לא רק בתכנים מצוינים אלא גם בשילוב נכון של נתונים סטטיסטיים, ביטויי מפתח, SEO, ציטוטים מעוררי השראה, אלמנטים טיפוגרפיים לשבירת המבנה הרגיל של התוכן ועוד. בזכות כל השילובים הללו, תוכן בוטיק מצליחה (וגאה) להפתיע את לקוחותיה בכל פעם מחדש.

:התוכן שלנו הגיע גם לכאן

  • DSCN3881

כתבה לאאוטבריין או כתבה לטאבולה?

מעוניינים להעלות כתבה לאאוטבריין? כתבה לטאבולה? כתבה שיווקית? תוכן בוטיק תכין לכם טקסט בעל ערך שמניע לפעולה

  • כתיבת תוכן למפעל

כתיבת תוכן למפעלים – תעשייה שעובדת באינטרנט

כתיבת תוכן למפעלים היא המומחיות שלנו בתוכן בוטיק. פלסטיק, ברזל, זכוכית, עיבוד שבבי, תכשיטים, עץ, בטון, שיש, קרמיקה והרשימה נמשכת. איך אנחנו עושים את זה? קראו כאן וגם תשובות לשאלות נפוצות

  • כתיבת-מאמרים

כתיבת מאמרים

איך תדעו לבחור כותב תוכן לטובת כתיבת מאמרים? מה חשוב לבדוק ועל מה אסור לוותר? תוכן בוטיק עושה לכם סדר

  • כתיבת-תוכן-רפואי

כתיבת תוכן רפואי

כתיבת תוכן רפואי היא בהחלט משימה שצריכה להיעשות במקצועיות. בחברת תוכן בוטיק פיתחנו מודל מנצח לכתיבת תכנים רפואיים בריאים

  • כתיבה-שיווקית-לאינטרנט

כתיבה שיווקית לאינטרנט

כתיבה שיווקית לאינטרנט היא חלק חשוב מאד מאסטרטגיית התוכן שלכם. איך תעשו את זה נכון? למה לפנות לכותב מקצועי? מה הקשר ל-SEO ומילות מפתח? קראו כאן את הטיפים והמדריך של תוכן בוטיק

  • כתיבת-מאמרים-אתרי-נדלן

כתיבת תוכן לאתרי נדל”ן

בנדל"ן זה "מיקום, מיקום, מיקום", באינטרנט זה "תוכן, תוכן, תוכן". קראו מה חשוב לדעת לגבי כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט בתחום הנדל"ן והמקרקעין

צור קשר